Arrestohet 26 vjeçari, akuzohej për "prodhim dhe shitje te lëndëve narkotike"
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një person, i cili akuzohej për "prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike".

Të njëjtat burime shtojnë se është arrestuar një 26 vjeçar, i shpallur në kërkim dhe dënuar nga gjykata me 3 vjet e 4 muaj burg.

Gentian Tartari, banues në Elbasan është dënuar për veprën penale të "prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike".

Arrestimi i 26 vjeçarit u bë nga shërbimet e Drejtorise Policise Qarkut Elbasan. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori