Aksident në Pogradec, arrestohet autori që përplasi për vdekje 50 vjeçarin
Një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen në orët e para të ditës, pasi është përplasur nga një trajler. Viktima Muharrem Ylli, po lëvizte me biçikletë, ndërsa është përplasur nga shtetasi Pelivan Gjonaj.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen nr. 3, në rrugën “Reshit Çollaku” në Pogradec. Trajleri me targa VL 2460 C, drejtohej nga shtetasi Pelivan Gjonaj.

Policia ka nisur nga hetimet paraprake, si dhe ka ndaluar drejtuesin e mjetit. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 09:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori