Shtretërit më të veçantë në botë (FOTO-LAJM)

Do të pëlqenit të flinit në një shtrat të madh të bërë nga birrat apo në një shtrat prej akulli? Çfarë do të thoshit për një shtrat të rrethuar nga librat nën qiellin e mbushur me yje? Për të gjitha ato vajza që ndihen princesha në shpirt, ofrojmë një krevat ëndrrash në karrocën e Hirushes.


Nëse doni pak privatësi, errësirë dhe intimitet, dollapi me siguri që do të jetë vendi i duhur për ju. Pra, ka për të gjithë dhe për të gjitha shijet. Ja disa shtretërit me te veçante. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 14:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori