A shkon pasuria e familjes Berisha deri në 300 milion euro?

Avokati Spartak Ngjela është i njohur për qëndrimet dhe deklaratat radikale për situatën politike. Por ndryshe nga herët e tjera, kur flet për kulisa mes Ramës, Metës këtë herë ka vënë në shënjestër i

 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!