Zyrtare! Seanca e Kuvendit nesër në orën 11:00
Seanca e KuvenditKosovës zyrtarisht do të mbahet gjatë ditës së nesërme (e enjte) me fillim nga ora 11:00.

Kryesuesi i seancës, Adem Mikullovci ka thënë për Klan Kosova se seanca nuk do të mbahetorën 10:00 ashtu si ka kërkuar koalicioni PAN, bashkë me AKR-në dhe komunitetet jo shumicë të KuvenditKosovës për shkak të kohës së shkurtër për të njoftuar deputetët e Kuvendit. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori