Zyra e Haradinajt harxhon 92 mijë euro nga xhepat e qytetarëve për mallra
Zyra e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj ditë më parë ka kurorëzuar kontratën e radhës.

Bazuar në kontratën publike nuk është se janë dhënë shumë detaje, përveç titullit, operatorëve që kanë fituar tenderin si dhe çmimin.

Titulli i kontratës i dhënë nga autoriteti kontraktues “Furnizim me mallra të ndryshme të TI”, ka kushtuar hiç më pak se 92 mijë e 050,57 euro.
Shtuar më 24/03/2019, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori