Zot ruaji budallenjtë! Parakalim i çmendur në Prizren-Suharekë (VIDEO)
Kthimi i emigrantëve në atdhe është parë përherë si një rrezik i shtuar për aksidente rrugore, dhe paskan patur të drejtë.

Siç mund ta shihni edhe në videon e mësipërme, një makinë me targa zvicerane ka bërë një parakalim të çmendur dhe shumë të rrezikshëm në rrugën Prizren-Suharekë.

Siç duket personi në makinë ka patur sedër të fortë dhe nuk ka duruar që të presë pas një karroce duke e parakaluar në krah të kundërtën, shkruan Portali Albeu.

Zoti e ruajtë herë të tjera.../albeu.com/
Shtuar më 24/07/2015, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori