Zjarrfikësit shuajnë zjarrin, RTK rifillon transmetimet
Radio Televizioni i Kosovës ka rifilluar transmetimet pas një ndëperje disa orëshe për shkak të shpërthimit të një zjarri në ambientet e këtij televizioni.

Zjarrfikësit kanë arritur ta shuajn zjarrin dhe kanë konstatur se flaka ka ardhur nga një zyre e Arkivës qendrore në bodrumin e ndërtesës. Ekipet e zjarrfikësve dhe të policisë janë duke i zhvilluar hetimet për të përcaktuar shkakun e zjarrit. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2012, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori