E FUNDIT/ Humb jetën një nga protestuesit e Astirit
Zhduket një person në Pejë
Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në qytetin e Pejës.

Në raportin e PK-së theksohet se në rrugën “Gazmend Zajmi” një person është ankuar se vëllai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Ankuesi mashkull K- shqiptar raporton se vëllai i tij viktima mashkull K- Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raport.
Shtuar më 09/11/2019, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori