Zgjedhjet në Prishtinë, ja kush i fitoi votat me kusht
Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave me kusht në gjashtë tavolina për Prishtinën, 95 vota ka arritur t’i marrë VV-në ndërsa 76 për LDK-në.

Gjithsej 174 vota, VV 95 LDK 76 dhe 3 të pavlefshme.

Kujtojmë se në Prishtinë Shpend Ahmeti i Lëvizjes Vetëvendosje, kundër-kandidat ka pasur Arban Abrashit e LDK-së.
Shtuar më 26/11/2017, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori