Zeka: Veseli më paralajmëroi se VV do më rrihte
Deputeti Milaim Zeka është i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë” në televizionin Klan të Shqipërisë.

Zeka ka thënë se ka qenë i paralajmëruar se do të rrihet nga Vetëvendosje, dhe për këtë thotë se e ka paralajmëruar Kadri Veseli.

Kadri Veseli ka pas informata prej shefit të AKI-së, më tha që Vetëvendosje është duke u përgatit me të goditë. Mos shëtit nëpër korridoret e Parlamentit”, tha ai. /albeu.com/

Shtuar më 06/10/2017, ora 21:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori