Zeka tregon se çfarë u bisedua prapa perdeve për seancën konstituive
Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka ka zbuluar detaje se çfarë u bisedua sot siç tha ai, prapa “perdeve”.

Ai tregoi se çfarë u bisedua me partitë tjera si LDK, AKR dhe VV.

“Sikur të ishim në një demokraci normale, sot do të isha kryetar
Kuvendi dhe atë me 80 vota. Pra kam pasur mbështetjen e 80 deputetëve”, tha ai.

Sipas tij, është vetëm Kadri Veseli ai i cili mund ta zhbllokoj situatën politike në vend.

Ai është shprehur i bindur se PAN i ka numrat për formimin e institucioneve. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2017, ora 18:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori