Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Zeka tregon datën e seancës
Deputeti i Nismës, pjesë e koalicionit PAN, Milaim Zeka, e ka konfirmuar, se PAN ka arritur marrëveshje me AKR-në e Behxhet Pacollit.

“Unë mund ta konfirmoj se është arritur marrëveshja, dhe se nesër ka gjasamblidhet Parlamenti”, tha Zeka.

Sot kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli ka njoftuar se ka dal nga koalicioni me LDK-në dhe Alternativën.
Shtuar më 04/09/2017, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori