Zbulohet shtatorja e Skënderbeut, në Prizren (VIDEO)
Është zbuluar shtatorja e heroit kombëtar, Gjergj Kastrioti- Skënderbeu, në qytetin e Prizrenit.

Kjo shtatore shpaloset pikërishtditën e Flamurit Kombëtar dhe Pavarësisë së Shqipërisë, 28 nëntor.
Shtuar më 28/11/2020, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori