Zbulohet një vatër prostitucioni në Kamenicë
Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës si dyshuar për marrje me prostitucion.

I arrestuari në Kamenicë, shtetas i Kosovës, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Raportohet se është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, me dyshimin për mundësim dhe detyrim prostitucionit”, thuhet në njoftim.


Shtuar më 02/03/2018, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori