Zbulohet një vatër prostitucioni në Drenas
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ditën e kaluar ka arrestuar tre persona me akuzën për prostitucion, shkruan albeu.com

"Drenas më 13.03.2018 12:00. Pas hetimeve të zhvilluara nga policia dhe të udhëhequra nga Prokuroria Themelorë në Prishtinë, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar një mashkull K –Shqiptar dhe një femër K-Shqiptare, nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale mundësim në prostitucion.

Pas intervistonit me urdhër të prokurorit kujdestar të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt." thuhet në raport./albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 12:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori