Zbulohet identiteti i grabitësit të vrarë në Istog, kishte të kaluar kriminale (FOTO LAJM)

Grabitësi i bankës në Istog ku si pasojë e të shtënave mbeti vetë i vrarë së bashku me një polic, dyshohet të jetë K.Metaj.

Prokurorja e rastit në fjalë Sahide Gashi ka thënë, se grabitësi është nga fshati Shushicë e Istogut dhe dyshohet se ka të kaluar kriminale në Gjermani.

GrabitësiIstog ishte rikthyer nga Gjermania para tri vitesh, ku kishte vuajtur një dënim prej 17 vitesh burgim./albeu.com/
Shtuar më 27/12/2018, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori