Zbulohen detajet tronditëse: 58 vjeçari në Pejë dyshohet se vrau 16 vjeçaren për shkak të xhelozisë (VIDEO)
Sot ka ndodhur një vrasje e dyfishtë në fshatin Vitomiricë të Pejës.

Dyshohet se 58 vjeçari e ka dërguar një 16 vjeçare në njërën nga dhomat e shtëpisë së tij, pa dëshirën e e saj dhe më pas ia ka marrë jetën asaj dhe vetes.

Familjarët e viktimës që janë fqinj me vrasësin, po dyshojnë se motivi i kësaj vrasjeje është xhelozia për një fotografi.

Shtuar më 14/06/2020, ora 21:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori