Ymeri: Nëse keni respekt e dashuri për vendin, votoni kundër
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, ka deklaruar se kundërshtimi i demarkacionit është domosdoshmëri.

Ai i bënë thirrje të gjithë deputetëve, që në emër të respektit dhe dashurisë për vendin, të votojnë kundër ratifikimit të marrëveshjes.

"Sot i bëj thirrje gjithë deputetëve që e kanë një fije respekti e dashurie për vendin, ta ndajnë mendjen kundër këtij procesi që është faktuar e argumentuar gjerësisht si i padrejtë|, ka shkruar Ymeri në "Facebook". /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori