VV kërkon shtyrjen e seancës dhe tërheqjen e Veselit nga kandidimi për kreun e Kuvendit
Deputeti e "Vetëvendosjes", Glauk Konjufca kërkoi në fjalimin e tij që seanca e radhës të mbahet nesër duke shtuar ndërkohë se PAN duhet të ndryshojë kandidaturën për kreun e Kuvendit.

"Përderisa nuk e ndërrojnë kandidatin qëndrimet tona do të jenë të njëjta. Vetëvendosje nuk e voton Kadri Veselin në asnjë mënyrë”- u shpreh Konjufca"., -tha Konjufca. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2017, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori