Vuçiç mund të kishte fatin e Kobe Bryant, helikopteri i tij shfaq probleme në ajër (VIDEO)
Aleksandër Vuçiç, presidenti i Serbisë sot për pak sa nuk është përfshirë në një incident ajror.

Helikopteri me të cilin ai udhëtonte ndryshoi befas drejtimin e tij për shkak të motit të keq edhe mjegullës.

Lajmin e ka konfirmuar dhe vetë Vuçiç në një postim në Instagram, teksa thotë se ka qenë piloti ai që ka ndryshuar në mënyrë të suksesshme drejtimin e avionit.

Kujtojmë se vetëm në ditët e fundit kanë ndodhur një sërë aksidentesh ajrore, në një prej të cilave humbi jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant së bashku me të vajzën e tij.
Shtuar më 29/01/2020, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori