Vuçiç: Beogradi ka bërë gjthçka për t'u arritur marrëveshje
Pas takimit në Bruksel mes kryeministrit Isa Mustafa dhe atij serb Aleksandër Vuçiç, ky i fundit në një prononcim për gazetarë ka thënë se ‘Beogradi ka dhënë gjithçka nga vetja, për të arritur marrëveshje’.

Sipas tij, palët më së shumti janë përafruar sa i përket temës së telekomit, transmeton zeri.info.

Shtuar më 30/06/2015, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori