Vritet Selim Elshani nė Zvicėr
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nė orėt e vona tė natės sė mbrėmshme, nė Pajetn tė Zvicrės (Kantoni Fribourg) ėshtė vrarė shtetasi zviceran me kombėsi shqiptare, Selim Jusuf Elshani.

Sipas burimeve tė Indeksonline dy persona tė panjohur kanė qėlluar nė drejtim tė tij derisa ai ishte me fėmijėt dhe gruan e tij.

Ndėrkohė policia zvicerane ka nisur hetimet pėr zbardhjen e vrasjes.

Para ca ditėsh u vra nė Pejė, Shefqet Kelmendi dhe policia zvicerane po dyshon se vrasja ėshtė kryer pėr motive hakmarrjeje. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2013, ora 18:10
kujtimi zenuanj
e Hënë 13 Maj 2013, Ora 00:02
zoti e denoft at qe e kan ber kete vrasje as pak nuk kan pasur meshir te verasin pare fëmijët
Vician Vushterrnalia
e Martë 14 Maj 2013, Ora 01:10
Jemi nje Popull shume i Prapambetur e mendjeleht dhe vetem Armikut i besojme se miku e dashamiri nuk na udhzon te vrasim e te vritemi..
Qeveria. Akademia , Artistet dhe gjithe Popullata ne trojet Shqiptare duhet te ngreh zerin e te Apeloj te te gjithe Ata qe ende kan Plage te hapura te ndalojne kete Dukuri per hire te Popullit se u vrame te gjithe ngadal pa na vra asnje Armik.
Desha te pyes se kushe nga Familjet e Vrasesve dhe te Vrareve u gezua me ne kete Jete dhe po ashtu te pyesin ata po ashtu vehten e tyre se cka qenka me e vlefshme ne jete se Jeta e te afermit tone: Toka, apo Pasurit tjera, dhe sa ja vlen te vrasesh e te vdesesh per Pasuri apo per nje fjale te keqe gooje.
Mendone mrie e gjate para se te veproni se cka do beni e si do perfundoni.
I lutem Perendis te na ndihmoje te ahrrojm kete Hakmarje qe na mori qindra e mijra jete ner Trojet tona Shqiptare duke gzuar te gjithe Armiqet tan ne mbare Boten.
alban mera
e Shtunë 18 Maj 2013, Ora 12:12
Kelmend jan tpart kta elshant jan drogirash kriminela me drog merren
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.