Vritet agjenti sekret kosovar në Siri
Një bashkëpunëtor i Agjenicisë Kosovare të Inteligjencës është dekonspiruar dhe është ekzekutuarSiri.

Ai është vrarë në fillim të vitit, pas kohë pas dërgimit nga AKI, për "spiunim".

Viktima ka qenë i infiltruar në mesin e personaveluftoninSiri dhe në Irak, raporton KD.

Ka dyshime se bashkëpunëtori i AKI-të mund të jetë zbuluar dhe të jetë ekzekutuar, pasi ai është vrarë nga afërsia. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori