Vriten dy vëllezër shqiptarë në Hollandë, nuk dihen motivet
Dy vëllezër me origjinë shqiptare janë gjetur të vrarë në banesën e tyre në Roterdam të Hollandës.

Mediat lokale holandeze kanë raportuar se vëllezërit Florenc Tola (30) dhe Glevis Tola (25) janë ekzekutuar në rrethana të panjohura, ndërsa është plagosur Serxhio Piku.

Ky i fundit është gjetur në vendin e krimit ku u vranë vëllezërit Tola dhe është dëshmitari kyç i vrasjes së dyfishtë./albeu.com/


Shtuar më 18/01/2015, ora 18:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori