Vret veten një djalë në Gjilan
Pëlqej
Një person i moshës 25-vjeçar është gjetur i varurbanesën e tij në Gjilan.

Brenda policisë tregojnë se personi në fjalë është i vitit të lindjes 1993 dhe është gjetur sot në banesën e tij i varur me litar.

Dyshimet e para për këtë rast janë se është bërë vetëvrasje.


Shtuar më 11/02/2019, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori