Vrasje nė Pejė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė vrasje ėshtė regjistruar natėn e kaluar nė Pejė. Sipas policisė vrasja ka ndodhur nė rrugėn ”Bajram Kelmendi”. Fillimisht viktima ėshtė dėrguar nė spital por mjekėt bėnė tė ditur se ai kishte ndėrruar jetė si pasojė e plagėve.


Policia nuk ka dhėnė hollėsi rreth identitetit tė viktimės, por nga burime Koha.net merr vesh se bėhet fjalė pėr njė person tė ri, i afėrm me Naser Kelmendin. Ky i fundit, sipas policisė, me precedente penale. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2013, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.