Vrasje e rëndë në Prishtinë
Një vrasje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Matiqan të Prishtinës.

Sipas burimeve, viktima është A.K ka vdekur në vend dhe policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Lajmi.net ka tentuar të marrë konfirmimin nga Policia e Kosovës por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.
Shtuar më 27/01/2021, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori