Vrasje e dyfishtë në Gjakovë
UPDATE - Dyshimet e para janë se vrasja ka ndodhur për hakmarrje dhe se viktimat janë xhaxha e nip me njëri-tjetrin.

10:57 - Një vrasje e dyfishtë ka tronditur fshatin Marmull të komunës së Gjakovës.

Ngjarja është konfirmuar edhe nga policia e qytetit.

“Janë dy viktima të gjinisë mashkullore. Policia është njoftuar në orët e hershme të mëngjesit dhe menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes”, tha komandanti i stacionit policor, Kristë Gjoka.

Nuk ka ende arsye se përse ka ndodhur kjo vrasje e dyfishtë. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori