Vrasja e Ivanoviq, këta janë dy policët serbë të dyshuar për manipulimin e provave
Dragisha Markoviq, i lindur më 1970 dhe Zharko Jovanoviq, po ashtu i lindur në vitin 1970, janë dy policët e arrestuar në veri të Mitrovicës, të cilët dyshohen për manipulim të provave në rastin e vrasjes së Oliver Ivanoviqit.

Kështu bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it, të cilat thonë se dy zyrtarët policorë, kanë qenë pjesëtarë të MUP-it, që janë inkuadruar në Policinë e Kosovës me marrëveshje të Brukselit. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2018, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori