Vrasja e Elvis Pistës, akoma pa autor
Edhe pse ishte një vrasje që tronditi Rahovecin, por edhe të gjithë Kosovën, vrasja e kandidatit për deputet, Elvis Pista ka mbetur sërish pa autor.

Pista ësht5ë vrarë nga 5 metra largësi me pistoletë selinciator, kur ka qenë duke festuar ditëlindjen e gruas së tij me miqtë.

Policia e Kosovës ka ofruar një shumë prej 10 mijë eurosh për cilindo qytetar që jep informacion për vrasësin e këtij krimi.

Qytetarët të cilët kanë informacione lidhur me këtë rast mund të kontaktojnë në numrat e telefonit 080019999, 038550999 dhe 192, si dhe në emailin [email protected] /albeu.com/Shtuar më 16/06/2014, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori