Vrasja e Albert Krasniqit, reagon i prekur Stresi
Reperi i njohur, Stresi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi pasditen e djeshme në Kosovë, ku Albert Krasniqi u vra me armë gjahu nga i ati i tij, Skënder Krasniqi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai shprehet se shumë i prekur nga gjithçka çfarë ka ndodhur.

“Kush te ka njoft tka dasht, me deshte Dhe te deshta Albert! Kjo bote është e flliqt shihemi ne boten tjetër. Zoti Është i Madh”, ka shkruar reperi në Instagram, duke kujtuar Krasniqin.

Kujtojmë që Albert Krasniqi nuk është emër i panjohur. Pesë vite më parë ai plagosi me armë në mes të Prishtinës, reperin e njohur Noizy.

Shtuar më 28/01/2021, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori