Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Voton edhe Isa Mustafa: Uroj që zgjedhjet të shkojnë mirë dhe të ketë dalje masive
Pëlqej
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa votoi në shkollën "Emin Duraku" në Prishtinë.

Ai deklaroi se sot është ditë e rëndësishme për komunat që do të votojnë.

"Uroj që zgjedhjet të shkojnë mirë dhe të ketë dalje masive të qytetarëve sot".

Ai ishte në shoqërinë e bashkëshortes së tij.
Shtuar më 19/11/2017, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori