Voton Albin Kurti
Pëlqej
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka hedhur votën e tij.

Kurti ishte i vetëm dhe votoiFakultetin Juridik në Prishtinë.
Shtuar më 19/11/2017, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori