Votimet, rezultatet e para për Kurtin
Votimet për kryetar të Vetëvendosje, kanë treguar se Kurti trumfon sërish.

Në qytetin e Besianës kanë votuar pro z. Kurti kryetar 534 votues, një abstenim dhe kundër nuk kishte asnjë, shkruan MekuliPress.info

Malishevë: për z. Kurti votuan 333 votues, nga këto 5 votime ishin kundër.

Burim: 176 votues për 1 kunder 1 abstenim.
Vushtri: 457 votues për, 1 kundër, 1 abstenim.

Vitia: 760 votues për, 10 apstenim dhe 3 kundër

Gjakova: 300 vota për, 4 kundër, 2 abstenime.

Gjilani: 665 votues për, 6 kunder 2 abstenime.
Shtuar më 21/01/2018, ora 21:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori