E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Vjedhin stoli ari me vlerë 470 mijë euro, arrestohen dy persona
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, të cilët kishin vjedhur një sasi floriri me vlerë prej 470.000 eurosh dhe 32 copë diamand.

Ky rast është shënuar në rrugën "Tring Ismaili" të Prishtinës.

Sasia e arit është gjetur në shtëpinë e njërit prej të dyshuarve.

Të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë paraburgosur. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori