Visar Ymeri po përgatitet të japë dorëheqje
Pas dorëheqjes së Aida Dërgutit nga funksionet e larta në Vetëvendosjes, duket se kjo i hap rrugë edhe dorëheqjeve tjera në këtë parti.

Një gjë të tillë është duke shqyrtuar seriozisht edhe nga kreu i kësaj partie, Visar Ymeri.

Kjo po bëhet për shkak të çarjeve në VV, gjë që e ka ndihmuar edhe skadimi i mandatit të Visar Ymerit në janar, njofton gazetametro.net.

Vetëvendosje ka nisur mbledhjen e kryesisë në orën 14:00 dhe po vazhdon akoma, e ku po diskutohen zhvillimet e fundit në parti të cilat vënë në pah një përçarje të madhe të kësaj partie. /albeu.com/Shtuar më 11/12/2017, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori