Virusi i Nilit, shėnohet viktima e parė nė Kosovė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Virusi i ashtuquajtur Virusi i Nilit Perėndimor ka sjellė viktimėn e parė nė Kosovė. Ajo ėshtė njė paciente nga Drenasi e cila ishte shtruar nė Klinikėn Infektive nė QKUK, e cila ishte transferuar nga Klinika e Neurologjisė nė gjendje tė rėndė dhe pa vetėdije ndėrsa gjatė mesditės sė mėrkurė ajo ka ndėrruar jetė. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2012, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.