Vijon rigjykimi i Haradinajt
Ramush Haradinaj
Gjykata Ndërkombëtare e Hagës po zhvillon në këto momente procesin e rigjykimit të pjesshëm për krime lufte, kundër ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe dy ish-luftëtarëve të tjerë të UÇK-së Lahi Brahimaj dhe Idriz Balaj.
Shtuar më 22/08/2011, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori