Vihen në pranga "hajdutët profesionistë"
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vënë në pranga 2 persona për "vjedhje të rënda".

Personat e dyshuar mësohet se kanë kryer gjithsej 38 vjedhje të rënda në zona të ndryshme të Prishtinës.

Personat e arrestuar janë dy të rinj, K.H 23 vjeç dhe E.B 22 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2014, ora 15:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori