Vidhet makina e zyrtarit të Ambasadës së Kosovës në Tiranë (VIDEO)
Makina e Ambasadës së Kosovës në Tiranë është grabitur ditën e djeshme në Tiranë, por policia ka bërë të mundur gjetjen dhe kapjen e autorit brenda 60 minutave.

Sipas policië, se makina ishte nën emri e përfaqësuesit të Kosovës Tiranë, Feriz Selimi. Menjëherë sapo është shpallur e vjedhur makina, policia është vënë në ndjekje të saj dhe ka bërë të mundur kapjen rreth 30 minuta më pas.

Grabitësi mësohet se është Niko Zaimi, 31 vjeç, i cili më pas është justifikuar se e kishe marrë makinën për një xhiro, transmeton "Syri". /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2017, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori