Vetvendosja shpall zgjedhjet për kryetar partie
Këshilli i Përgjitshëm i Levizjes Vetëvendosje sot ka votuar për shpalljen e zgjedhjeve për kryetar të partisë.

Sipas KTV raportohet se pa asnjë votë kundër është vendosur që të shpallen zgjedhjet për kryetarVetëvendosjes.

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Përgjithshëm marrin pjesë 133 delegatë të Vetëvendosjes, ndërsa mungon kryetari aktual, Visar Ymeri, si dhe figura të tjera të rëndësishme të kësaj partie, përcjell Albeu.com.
Kjo mbledhje është kërkuar të bëhet pas përplasjeve të brendshme që po ndodhin aktualish në këtë parti./albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori