Veton Surroi e Blerta Syla bëhen me djalë
Veton Surroi dhe Blerta Syla janë bërë më djalë sot në orët e para të mëngjesit. Ky është fëmija i parë i publicistit Surroi dhe ish misit dhe aktores Syla.

Njoftimin për këtë ngjarje e ka publikuar vet Veton Surroi në profilin e facebook-ut. Foshnjen e posalindur e kanë pagëzuar me emrin Det.
Shtuar më 23/10/2011, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori