Vetëvendosje-s i shtohet një kick-bokser
Kampioni ndërkombëtar i "kick - boxing", Ridvan Vllasalliu zyrtarisht është pjesëtar i Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai i është bashkangjitur VV-së, së bashku me bashkëshorten e tij, Blerina Berisha - Vllasalliu.

“Të dy kanë qenë të pavendosur politikisht. Vllasaliu është takuar më herët edhe me zyrtarë të subjekteve të tjera, por Alternativa Qeverisëse e Vetëvendosje dhe bindja e tyre në fitoren e 8 qershorit i ka bërë që të bëhen pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje”, thuhet në një njoftim të LV-së.

Sipas Lëvizjes Vetëvendosje, anëtarësimi i Ridvan Vllasalliut dhe bashkëshortes së tij është në vazhdë të anëtarësimeve të reja në Vetëvendosje. /albeu.com/


Shtuar më 03/06/2014, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori