Vetëvendosje: Do ta çojmë Thaçin në Kushtetuese
Eksppertë të çështjeve ligjore kanë vlerësuar se vendimet që merren në qeveri apo në Kuvend janë jolegjitime.

Ndërsa, Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se do ta çojë Thaçin dhe ministrat e tij në Gjykatë Kushtetuese. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori