Vetëvendosje dhe NISMA mbledhin kryesitë
Kryesia e Nisma për Kosovën do të mblidhet sot për të diskutuar rreth hapave të radhës drejt formimit të institucioneve të reja.

Mësohet se kryesia e kësaj partie do të mblidhet sot në orën 16:00 për të diskutuar për zhvillimet e fundit politike.

Ndërkaq, edhe Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur të mbledhë kryesinë e saj pvr të diskutuar zhvillimet e fundit.
Shtuar më 04/09/2017, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori