Veteranja: Tradhëtar Xhevdet Qeriqi ja me cilën parti bashkëpunon
Po mbahet një protestë e disa veteranëve në sheshin Skënderbeu në Prishtinë për ndërprerjen e pensioneve të UÇK-së.

Ndërkaq, një veterane pasi ka akuzuar Gucatin nuk ka kyrsyer as Xhevdet Qeriqin. Sipas saj, Qeriqi është tradhëtar se i ka lenë shesheve në protesta dhe se po bashkëpunon me Lëvizjen Vetëvendosje./albeu.com/
Shtuar më 09/10/2017, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori