Veteranët hyjnë në qeveri
Po mbahet një protestë e disa veteranëve në sheshin Skënderbeu në Prishtinë për ndërprerjen e pensioneve të UÇK-së.

Pas fjalimeve të ashpëra drejtuar zyrtarëve qeveritare dhe drejtuesëve të OVL-UÇK-së disa përfaqësueskëtij grupi kanë hyrë në ndërtesën e kryeministrisë për të biseduar për pendione e veteranëve./albeu.com/
Shtuar më 09/10/2017, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori