Vetëdorëzohet Driton Hajdari
Driton Hajdari, njëri nga të akuzuarit në rastin “Bllaca”, i arratisur dy ditë më parë është vetëdorëzuar në polici. Ai ishte larguar nga shtëpia e tij në “Kodrën e Trimave” dhe nuk është ditur vendndodhja e tij.

I arratisuri Hajdari ka qenë duke pritur vendimin e Gjykatës Supreme për masën e arrestit. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2012, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori