Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Veseli rregjistrohet si deputet në kuvend
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është regjistruar sot si deputet në Legjislaturën e gjashtë të KuvenditKosovës.

“Sot e nisa ditën duke u regjistruar si deputet i Legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Uroj për një mandat të mbarë për Kuvendin dhe për një fillim të ri e të suksesshëm për Kosovën”, ka shkruar Veseli në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2017, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori